Linka z Bratislavy do Dubaja spustená!

Od dnešného dňa lietame medzi Bratislavou a Dubajom! Priama linka do obľúbenej destinácie v Spojených arabských emirátoch bude počas zimného letového poriadku prevádzkovaná každú nedeľu. 

Viac informácií

Od 24. októbra z Bratislavy do Dubaja!

Od 24. októbra spúšťame priame letecké spojenie z Bratislavy do Dubaja v Spojených arabských emirátoch! Linka bude počas zimného letového poriadku prevádzkovaná každú nedeľu.

Letenky sú už v predaji a môžete si ich rezervovať tu.

Viac informácií

Poleťte s námi již do více než 20 destinací!

Cestovní omezení se postupně uvolňují a vy se tak s námi z Prahy můžete vydat již do 16 destinací v 6 zemích.

Viac informácií

Smartwings znovu úspěšně absolvovala mezinárodní provozně bezpečnostní audit IOSA

Letecká společnost Smartwings opět s úspěchem absolvovala přísný provozně bezpečnostní audit mezinárodní organizace sdružující letecké dopravce IATA.

Viac informácií

Smartwings Group uskutečnila další repatriační lety

Smartwings Group vypravila o víkendu další speciální lety pro MZV ČR za účelem repatriace českých občanů ze zahraničí zpět do ČR. V neděli 29. 3. v podvečer přistálo na letišti Václava Havla Praha letadlo Smartwings s repatriovanými českými občany z Peru a Mexika. Další letoun společnosti dopraví české občany zpět do ČR z Kanady a Dominikánské republiky v pondělí 30. 3. 2020.

Viac informácií

Letadlo Smartwings přivezlo z Číny potřebný zdravotnický materiál

Dnes 24. 3. 2020 v 01:30 hod. přistálo na letišti Václava Havla Praha další letadlo Smartwings Group, které z Číny přivezlo potřebný zdravotnický materiál - 1,9 milionu roušek a 100 tisíc respirátorů.

Viac informácií

Dočasné pozastavení letů z/do ČR v důsledku vyhlášení nouzového stavu vládou ČR

S účinností od 16. 3. 2020 na základě opatření provedených vládou České republiky k zákazu cestování českých občanů do zahraničí a zákazu vstupu cizinců bez trvalého či přechodného pobytu na území ČR pozastavujeme po dobu trvání tohoto opatření všechna letecká spojení z/do České republiky.

Cestující z dotčených letů jsou o možnostech dalšího postupu informováni e-mailem ze strany dopravce nebo prodejců letenek.

Do Petrohradu novo na bezplatné e-vízum

Od 1. 10. 2019 je možné cestovať do Petrohradu a Leningradskej oblasti na zjednodušené e-vízum, ktoré je zdarma. Z Prahy do Petrohradu môžete so Smartwings letieť každý deň. Viac informácií nájdete na visa.kdmid.ru. visa.kdmid.ru.

Smartwings.com je v novom!

Webové stránky Smartwings majú od pondelka 29. 4. 2019 novú podobu. Okrem modernejšej tváre prinášajú prehľadnejšiu a užívateľsky príjemnejšiu štruktúru, ktorá zákazníkom umožní ľahšiu orientáciu a predovšetkým hladší nákup leteniek a doplnkových služieb.

Veríme, že nový web prispeje k zvýšeniu spokojnosti s našimi službami.

Pre zákazníkov hľadajúcich najlacnejšiu cenovú ponuku Smartwings novo ponúka možnosť cestovať len s kabínovou batožinou

Na letoch od 31. marca zavádza Smartwings pre cestovnú triedu Economy tri nové cenové balíčky LITE, PLUS, FLEX na princípe tzv. Branded Fares. Pre zákazníkov hľadajúcich najlacnejšiu cenovú ponuku je novo určená tarifa LITE, ktorá umožňuje cestovať len s kabínovou batožinou o hmotnosti 8 kg. Tarify PLUS a FLEX zahŕňajú v cene letenky prepravu odbavenej batožiny o hmotnosti 23 kg, kabínovej batožiny o váhe 8 kg a osobné tašky na palubu o hmotnosti 3 kg. Tarifa FLEX navyše zahŕňa možnosť zmeny letu bez poplatku a občerstvenie na palube.

Veríme, že týmto krokom vyjdeme v ústrety zákazníkom, ktorí si budú môcť vytvoriť cestovný balíček na mieru a využiť len tie služby, ktoré naozaj potrebujú.

Smartwings od 1. marca prináša nové palubné menu BUY-ON-BOARD

Od marca 2019 vám prinášame nové vylepšené BUY-ON-BOARD menu na linkách do/z Prahy. Môžete si vybrať zo širokej ponuky a ochutnať teplý francúzsky quiche, španielske tapas s olivami, sladký donut, výberové vína a mnoho ďalších produktov. Tiež si môžete vybrať z viacerých variantov zvýhodnených menu. Celú ponuku BUY-ON-BOARD menu nájdete tu.

Letenky na sezónu 2019 v predaji

Smartwings vychádza v ústrety svojim klientom a umožňuje im už teraz nákup leteniek na letnú sezónu 2019 do destinácií - Málaga, Palma de Mallorka, Valencia, Dubrovnik, Split, Londýn. Letenky je možné zakúpiť na www.smartwings.com a v IATA cestovných kanceláriách.

Smartwings prináša svojim klientom aplikáciu Smart Flights

Smartwings prináša svojim klientom aplikáciu Smart Flights. Majte prehľad svojich letov vždy pri sebe, alebo sa jednoducho odbavte online. Aplikácia je, zatiaľ, dostupná pre zariadenia so systémom Android a stiahnuť si ju môžete v obchode Google Play.